Marka Grupy Selena Grupa Selena
Aktualności:

60 Sekund i chwyta – Tytan Professional Szybki Pianoklej Uniwersalny.

2016.07.11

Nowy TYTAN Professional 60 SEKUND to pierwszy tak błyskawiczny pianoklej na rynku profesjonalnej chemii budowlanej. Zastosowana w nim nowoczesna technologia TYTACK gwarantuje chwyt początkowy już po minucie od aplikacji oraz niską postekspansję, która zapewnia stabilność klejonych elementów i zapobiega ich odkształcaniu.

60s.jpg

TYTAN Professional 60 SEKUND to uniwersalny, jednokomponentowy klej poliuretanowy, przeznaczony do klejenia płyt gipsowo-kartonowych i OSB do ścian i podłóg, klejenia styropianu EPS i XPS oraz wełny mineralnej, murowania ścianek działowych i obudów z bloczków ceramicznych, silikatowych gazobetonowych, przyklejania kasetonów, listew przypodłogowych, parapetów, schodów itp. Klej jest bardzo wygodny i łatwy w nakładaniu, a więc montaż z jego użyciem jest dużo prostszy i szybszy.

Dla mnie największym atutem nowego pianokleju 60 SEKUND jest jego konsystencja. Zaraz po aplikacji nie zanika, szybko wiąże i nabiera ‘mocy’. Świetnie, bo po chwili można przyklejać materiał do podłoża, a i tak mamy czas na korektę. - stwierdza Marcin Marchewka, właściciel firmy LANGER OKNA, który na produktach marki TYTAN pracuje od kilkunastu lat.

Szybki pianoklej uniwersalny 60 SEKUND w akcji

Polecam dla montażystów stolarki, głównie do przyklejania ciepłych parapetów i innych materiałów ze styropianu i styroduru, wyklejania taśm okiennych do muru, wykonywania podmurowań, wypełnień między łączonymi profilami itp. Rzeczywiście to bardzo szybki i skuteczny klej, bo po kilku minutach sklejonych materiałów praktycznie nie dało się oderwać. Żeby nie było - próbowało nas kilku! – śmieje się Marcin Marchewka. 

Stosowanie tego pianokleju znacznie przyspiesza wykonanie wszelkich prac remontowo-budowlanych. TYTAN Professional osiąga chwyt początkowy już po 60 sekundach, a pełne utwardzenie po 24 h. Szybki pianoklej uniwersalny 60 SEKUND wykazuje doskonałą przyczepność do typowych materiałów konstrukcyjnych, takich jak: mury z cegły, pustaki, bloczki silikatowe, płyty G-K, płyty OSB, beton, tynki, a także drewno, metale, styropian, twarde PVC i sztywne piany PUR.

DLACZEGO STOSOWAĆ PIANOKLEJ 60 SEKUND?

  • błyskawiczny chwyt początkowy – już po 60 sekundach 
  • niski przyrost – stabilność klejonych elementów 
  • duża siła klejenia do betonu - 500 kg/dm² 
  • kotwienie mechaniczne po 2 godzinach 
  • wysoka wydajność – 40 m.b.

DO CZEGO STOSOWAĆ 60 SEKUND?

  • klejenie płyt gipsowo – kartonowych i płyt OSB
  • murowanie ścianek działowych i obudów z bloczków silikatowych, gazobetonowych, pustaków ceramicznych
  • klejenie płyt styropianowych, XPS
  • montaż parapetów okiennych i schodów
  • klejenie elementów dekoracyjnych, kasetonów, listew podłogowych

Nasz nowy pianoklej TYTAN Professional 60 SEKUND jest przede wszystkim wyjątkowo szybki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii TYTACK chwyt początkowy uzyskujemy już po minucie od aplikacji. Jak działa ta innowacyjna formuła? Trzeba nałożyć klej na powierzchnię klejoną, odczekać 60 sekund, przykleić do dru¬giej powierzchni i gotowe. Technologia TYTACK powoduje też, że pianoklej nie przyrasta, tzn. że nie wybrzusza i nie deformuje przyklejanych elementów, a więc jest bardzo wygodny i bezpieczny w użyciu- podkreśla Łukasz Maślanka, Kierownik Kategorii w firmie SELENA, producenta marki TYTAN Professional. 

Więcej informacji o produktach na stronie: www.60sekund.tytan.pl

 

Aktualności

zobacz więcej

Doradcy handlowi

skontaktuj się

Zadaj pytanie ekspertowi tytana

wyślij pytanie