Marka Grupy Selena Grupa Selena
Aktualności:

Selena S.A. odpowiedzialna społecznie – koszulka i medal Mistrza Świata dla chorego chłopca

2019.05.27

Koszulka z autografem oraz złoty medal Artura Szalpuka, który z siatkarską drużyną biało-czerwonych wywalczył dla Polski Mistrzostwo Świata 2018, okazały się wielką atrakcją licytacji w Biłgoraju. Udział w akcji wziął także Jarosław Szalpuk – ojciec mistrza świata, były zawodnik reprezentacji i wielki miłośnik siatkówki – na co dzień Dyrektor Działu Waterproofing w firmie Selena S.A. 

Dochód ze zbiórki został w całości przekazany dla Kubusia Pawęzki – małego mieszkańca Biłgoraja, który cierpi m.in. na padaczkę lekoodporną. Miłośnicy sportu oraz wszyscy chętni by pomóc rodzicom w leczeniu chłopca mogli włączyć się w internetową licytację, a także wziąć udział w lokalnym turnieju siatkówki. W wydarzeniu osobiście sędziował Jarosław Szalpuk, który czuwał nad prawidłowym przebiegiem gry.


Zdjęcie dzięki uprzejmości Gazety BiłgorajskiejCała akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców i jak podkreślali rodzice Kubusia – ta pomoc będzie miała ogromne znaczenie w walce o zdrowie ich syna.

- Selena SA wiele razy podejmowała działania w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu, powiązanej ze sportem i ideą gry fair play, dlatego tym bardziej cieszy mnie fakt, że mogłem reprezentować rodzinne, siatkarskie tradycje, ale także barwy firmowe i wspomóc tę szlachetną akcję. – powiedział po meczu Jarosław Szalpuk.

Selena S.A. – producent chemii budowlanej od lat wspiera inicjatywy pracowników oraz wydarzenia sportowe – była m.in. organizatorem Gali Tytan Sportu, w której nagradzano Ikony polskiego sportu m.in. Irenę Szewińską, Jerzego Dudka, Roberta Korzeniowskiego. Spółka była także sponsorem tytularnym siatkarskiej drużyny Tytan AZS Częstochowa. 

Zdjęcie dzięki uprzejmości Gazety Biłgorajskiej.  

Aktualności

zobacz więcej

Doradcy handlowi

skontaktuj się

Zadaj pytanie ekspertowi tytana

wyślij pytanie