SYSTEM ŁAZIENKOWY

Łazienka to miejsce przeznaczone do relaksu po całym dniu ciężkiej pracy. Nowoczesne łazienki, często dekorowane dużym nakładem czasu i środków, nierzadko postrzegane są jako pokazowe pomieszczenie naszego domu. Należy pamiętać, iż oprócz starannie dobranych kolorów i płytek, to praktyczność stanowi jedną z najistotniejszych cech każdej łazienki. Na etapie projektowania łazienki należy także pamiętać o tych elementach, których nie widać gołym okiem, a które odgrywają kluczową rolę w zapewnianiu ścianom i podłodze funkcjonalności oraz skutecznej ochrony przed wilgocią na lata. Wszystkie te elementy, często ukryte pod płytkami, lustrami bądź ceramiką sanitarną, to takie substancje chemiczne wykorzystywane w budownictwie, jak samopoziomujące zaprawy, uszczelki i kleje.

Profesjonalny system łazienkowy TYTAN Professional Bathroom System to kompleksowe rozwiązanie zapewniające szeroką gamę produktów zaprojektowanych dla różnego typu podłoża, różnych formatów i okładzin. System ten to owoc wieloletniej pracy technologicznej oraz testów praktycznych przeprowadzanych w porozumieniu z budowlańcami. System TYTAN Professional Bathroom System składa się z serii elementów umożliwiających przeprowadzanie następujących prac:

  • wyrównywanie chłonności podłoża – Multigrunt
  • wypełnianie dziur i defektów – Szybko zastygająca zaprawa wyrównująca GEA 3-30 Quick-Setting Levelling Mortar
  • uszczelnianie podłoża – elastyczna zaprawa uszczelniająca Hydro 1K Flexible Sealing Mortar lub tytanowa folia w płynie Tytan Liquid Foil
  • klejenie płytek – klej do płytek o wysokiej elastyczności Superflex S1 High Flexibility Tile Adhesive lub biały klej z trasem Marmurflex S1 White Adhesive with Trass
  • fugowanie – fuga Tytan Grout
  • uszczelnianie sylikonem – sylikon sanitarny Tytan Sanitary Silicone

W przypadku stosowania mat grzewczych w systemach łazienkowych, umieszczamy je pomiędzy dwiema warstwami kleju S1, na przykład wysoko elastycznego kleju do płytek Superflex S1 High Flexibility Tile Adhesive, białego kleju z zawartością trasu Marmurflex S1 White Adhesive with Trass lub hybrydowego kleju do płytek Megaflex S1 Hybrid Tile Adhesive. Te wysoko elastyczne i podatne na formowanie kleje wykazują potwierdzoną skuteczność na trudnych i wymagających podłożach. Zostały one stworzone z myślą o ciężkich i szerokich płytkach. Wzbogacony trasem klej Marmuflex S1 to świetny wybór do klejenia marmuru, zarówno naturalnego jak i syntetycznego, oraz kamienia naturalnego. Dodatkowo chroni je przed wykwitami oraz odbarwieniem.

Uszczelnianie elementów podziemnych to newralgiczny etap procesu budowlanego, do którego nie ma możliwości powrotu. To dlatego wykonawcy mówią: „fundamenty robi się tylko raz”.

Wody gruntowe, opady lub cykliczne zmiany temperatury stanowią zagrożenie dla fundamentów i z tego powodu kluczową kwestią jest ich uszczelnienie. Ograniczony dostęp do elementów znajdujących się pod ziemią po zakończeniu prac budowlanych stanowi poważne wyzwanie, dlatego też należy stosować materiały o najwyższej jakości i wytrzymałości. Tytan oferuje kompleksowy wybór rozwiązań chroniących fundamenty przed wilgocią. W naszych laboratoriach opracowaliśmy szeroką gamę technologii umożliwiających stworzenie gamy produktów o zróżnicowanych zastosowaniach dopasowanych do większości warunków gruntowych.

Szanujemy Twoje dane osobowe, więc chcemy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W celu zapewnienia jasnych i przejrzystych informacji o tym, jak postępujemy z Twoimi danymi osobowymi. W każdym punkcie szczegółowo opisujemy, jakie dane osobowe posiadamy i jak z nich korzystamy. Dodaliśmy również informacje o twoich prawach, na przykład, w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych i jak odmówić ich używania.

Poznaj inne nasze marki