FAST GRAB SYSTEM – NAJSZYBSZY SYSTEM OCIEPLEŃ

Przyśpieszamy ocieplenie!

Najszybszy System Ociepleń FGS to nowoczesne rozwiązanie dla ociepleń budynków oparte na innowacyjnym IS 13 Szybkim Kleju do Styropianu oraz technologii tynków natryskowych. Zaprojektowany z udziałem profesjonalistów, eliminuje uciążliwe i czasochłonne czynności, redukując całkowity czas wykonania ocieplenia nawet o 50%. 

NAJLEPSZY DO STYROPIANU GRAFITOWEGO

IS 13 SZYBKI KLEJ DO STYROPIANU to profesjonalne rozwiązanie rekomendowane do pracy w systemie ociepleń Tytan. IS 13 SZYBKI KLEJ DO STYROPIANU doskonale sprawdza się tam, gdzie zastosowanie tradycyjnych klejów cementowych jest problematyczne. Tym samym jest idealnym rozwiązaniem do mocowania styropianu grafitowego, zwłaszcza na podłożach trudnych takich jak blacha trapezowa w konstrukcjach metalowych, drewno, płyty OSB, laminaty.

Materiały:

  • Idealny do styropianu grafitowego
Podłoża:

  • Beton i gazobeton
  • Ceramika
  • Bloczki silikatowe
  • Podłoża trudne(drewno, metal, szkliwo)

PRECYZYJNY MONTAŻ

IS 13 SZYBKI KLEJ DO STYROPIANU został zaprojektowany by zapewnić łatwy i wygodny montaż płyt izolacyjnych.

Szybki chwyt
Dystansowanie płyty do 30 mm
Odporność na podmuchy wiatru podczas aplikacji

RZUĆ CEMENT NA DOBRE!

IS 13 SZYBKI KLEJ DO STYROPIANU powstał by zastąpić tradycyjną technologię w klejeniu płyt izolacyjnych. Jego unikalne cechy likwidują typowe problemy towarzyszące tradycyjnemu montażowi. Dzięki temu pracujesz nie tylko szybciej, ale również łatwiej!

Szanujemy Twoje dane osobowe, więc chcemy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W celu zapewnienia jasnych i przejrzystych informacji o tym, jak postępujemy z Twoimi danymi osobowymi. W każdym punkcie szczegółowo opisujemy, jakie dane osobowe posiadamy i jak z nich korzystamy. Dodaliśmy również informacje o twoich prawach, na przykład, w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych i jak odmówić ich używania.

Poznaj inne nasze marki