Pianoklej do g-k Tytan Professional nawet 3-krotnie przyspiesza pracę wykonawcy

Pianoklej do płyt G-K od producenta chemii budowlanej – firmy Selena, ma duże szanse by stać się prawdziwym hitem na rynku. Produkt nie tylko znacząco skraca czas pracy fachowców, ale też pozwala na czystą i łatwiejszą aplikację. Zdecydowaną przewagą pianokleju jest jego wydajność – dzięki jego zastosowaniu, wykonawca może w 2 godziny wykonać pracę, która standardowo zajęłaby mu nawet 6.

Profesjonalny, jednokomponentowy klej poliuretanowy jest przeznaczony do mocowania płyt gipsowo-kartonowych, włóknisto-cementowych, cementowych, magnezowych i drewnopodobnych (OSB/3), do podłoży chłonnych i nie chłonnych. Pianoklej do płyt G-K Tytan Professional jest niezwykle wygodny w nakładaniu, a dzięki jego użyciu, montaż staje dużo łatwiejszy, niż w przypadku wykorzystania innych produktów, dostępnych na rynku (jak np. kleje gipsowe).

Tytan Professional – produkty przyszłości do codziennego użytku

Selena – jako polski producent, bazujący na globalnych doświadczeniach po raz kolejny dostarcza innowacyjnej technologii, która ułatwia pracę nie tylko na polskich budowach, ale też w kilkudziesięciu krajach świata, gdzie prowadzona jest sprzedaż produktów Tytan Professional. Unikalna technologia 3D CONTROL, zastosowana w pianokleju do płyt G-K, umożliwia precyzyjną i kontrolowaną aplikację. Dzięki temu wykonawcy zyskują komfort poziomowania i korygowania ustawienia płyty poprzez łagodne dociskanie. Pianoklej daje też możliwość przystawiania płyt do powierzchni o nierównościach nawet do 2 cm.
Produkt pozwala na pełną kontrolę podczas przyklejania płyt gipsowo-kartonowych do rozmaitych podłoży, w tym płytek, lamperii itp. Jest niezwykle łatwy w stosowaniu, choć wymaga zmiany dotychczasowych nawyków, związanych z aplikacją. Nie jest już konieczne używanie siły podczas mocowania płyt, a praca wymaga jedynie delikatnej korekty, bez ryzyka związanego ze zbyt wczesnym utwardzeniem się preparatu – mówi Robert Rodzik, doradca techniczny Seleny SA, odpowiedzialny za szkolenia wykonawców w całej Polsce.

Pianoklej do G-K – 3 razy szybszy od kleju gipsowego

Pianoklej do G-K Tytan Professional jest trzy razy szybszy w stosowaniu, niż klej gipsowy i niemal natychmiast gotowy do użycia (bez konieczności wcześniejszego przygotowania produktu, jak w przypadku klejów gipsowych). Zaletą produktu Tytan Professional jest szybki chwyt początkowy, możliwość obróbki już po 30 minutach oraz doskonała przyczepność do większości materiałów. Pianoklej do G-K umożliwia pokrycie nawet do 10 m2 (czyli powierzchni równej 3 standardowym płytom G-K), a przy tym wykonawca pracuje bez pyłu i kurzu.
Jako wykonawca doceniam czystą i zdecydowanie wygodniejszą pracę z produktem. Podczas stosowania pianokleju wystarczy tylko pistolet i czyścik, unikamy też noszenia ciężkich worków z klejem gipsowym oraz kosztów transportu – powiedział Mariusz Kulczyk, pracujący na licznych inwestycjach w Polsce.
W porównaniu do tradycyjnych zapraw klejowych pianoklej wykazuje 2-razy większą wydajność, dzięki czemu znacząco wpływa na koszt inwestycji. Mimo, iż cena na półce w porównaniu z kosztem zakupu kleju gipsowego wydaje się wyższa, w końcowym rozrachunku – pozwala na wymierne oszczędności.

Tytan Professional - pianoklej do płyt GK

Szanujemy Twoje dane osobowe, więc chcemy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W celu zapewnienia jasnych i przejrzystych informacji o tym, jak postępujemy z Twoimi danymi osobowymi. W każdym punkcie szczegółowo opisujemy, jakie dane osobowe posiadamy i jak z nich korzystamy. Dodaliśmy również informacje o twoich prawach, na przykład, w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych i jak odmówić ich używania.

Poznaj inne nasze marki